У школі на Тернопільщині, після дощів, постійно затоплює підвали

На звернення педагогічного колективу Вікнянської загальноосвітньої школи заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук за участю начальника відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту РДА Людмили Дудар зустрілися із освітянами.
Через застарілість системи водовідведення під час дощів підвальні приміщення постійно зазнають підтоплення. Внаслідок цього стіни уражені грибком, що створює небезпечні умови для освітнього середовища. Заявники звернулися із проханням посприяти у проведенні ремонтних робіт у навчальному закладі з усуненням проблеми водовідведення і проведення знезаражувальних робіт для виведення грибка.
Заступник голови РДА Степан Новінчук зазначив, що завдяки конструктивній співпраці органів місцевого самоврядування, районної влади та місцевих підприємців дану проблему вдасться вирішити.
«Разом ми маємо подбати про те, щоб наші школярі розпочали навчальний рік в комфортних та безпечних умовах», – висловив переконання Степан Михайлович.

Мітки: , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська