У Шумській лікарні розгорнуть додаткові ліжко-місця із підключенням до кисню

Відповідну вказівку отримав головний лікар Шумської міської лікарні Андрій Бобровський під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шумської міської ради.

Зокрема у медзакладі облаштують 10 таких ліжко-місць.

Окрім цього члени комісії проаналізували  стан епідемічної ситуації в громаді та прийняли рішення посилити контроль за дотриманням карантинних вимог та обмежень.

«Прийняли рішення закладам освіти та культури, перевізникам, приватним підприємцям, релігійним громадам  посилити протиепідемічні  заходи відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236  «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», – зазначили у Шумській громаді.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська