У Скалаті на Тернопіллі відбувся фізкультурно-оздоровчий захід до Дня Святого Миколая

Збірні команди учнів, які навчаються 5, 6, 7, 8, 9 класах зібрались у спортивному залі Кривенської ЗОШ І-ІІ ступенів села Криве, щоб визначити, хто з них найшвидший та найспритніший. Команди «Сонечко», «А вам слабо?», «Олімп», «Соколята» та «Спритні» змагались у шести різноманітних естафетах на швидкість, спритність та влучність, зокрема, «Біг змійкою», «Естафета фрізбі», «Естафета на спритність та швидкість», «Боулінг», «Човниковий біг», «Не поспішай, щоб встигнути».
Усі команди боролись за перемогу у чудовому піднесеному настрої. А результати виявились наступними: перше місце виборола команда «Сонечко», друге місце завоювала команда «Олімп», третє місце посів згуртований спортивний колектив «Спритні».
Команди-переможці та команди-призери нагороджуються відзнаками, а учасники – медалями та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Організували захід Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно зі Скалатським комунальним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щиро дякує дирекції Кривенської ЗОШ І-ІІ ст. села Криве за допомогу в організації та проведенні заходу.
На зображенні може бути: 19 людей, люди стоять та у приміщенні

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська