У Теребовлі облаштували нову ринкову територію

У Теребовлі торгівців з вулиці Паращука перемістили на нову ринкову територію

Роботу з облаштування нової території для підприємців, що розміщували свої столи і ятки на дорозі та тротуарах біля ринку, а також – на болотистій ґрунтовій площі навпроти міського стадіону, Теребовлянська міська рада розпочала ще минулоріч.

«Щоб забрати торгівлю з вулиці Паращука, котра не лише прилягає до ринку, а й обслуговує два міські садочки, виділено та розчищено ділянку за будівлею нефункціонуючого БК (до неї є два заходи – з боку річки Гнізна і з вулиці Паращука)», – повідомили в Теребовлянській міській раді.

Перші спроби перевести частину підприємців туди відбулись весною, в умовах карантинних обмежень, які, щоправда, дозволяли торгівлю посадковим матеріалом.

Протягом останніх двох місяців працівники міської ради спільно з представниками поліції та держпродспоживслужби проводили активну  роботу з підприємцями  і результатом такої роботи став остаточний “переїзд” вуличної торгівлі на спеціально виділений для цього простір.

Теребовлянською міською радою планується дооблаштування цієї площі за наявності необхідних для цього коштів.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська