У Тернопіль привезли три тисячі тестів на коронавірус (фото)

У Тернопіль прибуло три тисячі тестів на коронавірус. Найперше планнують протестувати медиків та волонтерів. 

Ми маємо використати усі способи, щоб локалізувати і розірвати ланцюжок поширення вірусу, тому у Тернополі триває масове тестування на коронавірус медичих працівників, працівників транспорту, церковнослужителів.

Експрес-тестами також уже протестували частину волонтерів. На щастя, ПЛР-системи не підтвердили жодного випадку COVID-19. Окрім того, у ці дні триває тестування на коронавірус медиків екстреної медичної допомоги. Про результати цього тестування зможемо говорити згодом.

Керуючись досвідом інших країн, ми будемо регулярно і надалі перевіряти людей, що працюють у зоні ризику. Я розумію, що ці результати порушують статистику, але для мене це не головне. Наше завдання – зменшити критичні наслідки поширення коронавірусу в нашому місті, а не турбуватися про звіти. Здоров’я і життя тернополян – це головне.

У Тернопіль прибуло більше 3000 експрес-тестів. З їхньою допомогою сімейні лікарі і педіатри зможуть одразу на виклику протестувати ймовірного хворого на COVID-19 і отримати результат протягом кількох хвилин.


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська