У Тернопільській ОДА зустріли Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні

Голова Тернопільської облдержадміністрації зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

«Радий вітати в Тернопільській області Мелінду Сіммонс. Британія демонструє стійку позицію у питанні енергетичної безпеки Європи та надає підтримку у провадженні реформ в Україні. Візит Надзвичайного і Повноважного Посла у нашу область допоможе обмінятись досвідом і напрацюваннями, адже Тернопільщина демонструє високі показники у питанні децентралізації —ми одні з перших сформували 55 громад», – зазначив голова облдержадміністрації Володимир Труш.

Під час зустрічі представники обговорили можливості співпраці. Зокрема, в аграрному секторі, адже, як відомо, Тернопільщина – аграрна область та входить у топ 5 регіонів України за результатами збору цьогорічного врожаю.

Область має потенціал експорту сільськогосподарської продукції, відтак вже в цьому році ми наростили обсяги експорту продукції агросектору, зокрема переробки овочів та олійних культур в більш ніж 1,5 раза.

«Тернопільщина готова наростити обсяги двосторонньої торгівлі. Ми відкриті до співпраці й намагаємося створити максимально комфортні умови для бізнесу. Сподіваємося, що економічне співробітництво такого ж рівня буде й між Тернопільщиною та Сполученим Королівством», — підкреслив голова облдержадміністрації Володимир Труш.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська