У Тернопільській обласній філармонії презентуватимуть мюзикл «Панна Францішка»

У рамках закриття 84-го концертного сезону в обласній філармонії 23 червня о 17 годині та 25 червня о 18 годині 30 хвилин пошановувачі мистецтва можуть насолодитися новим мюзиклом «Панна Францішка». За словами директора Тернопільської обласної філармонії, народного артиста України, професора Тернопільського педуніверситету ім. В Гнатюка Ярослава Лемішки, він та артисти філармонії розуміють, що нині усі барви життя  затьмарює військовий стан в Україні. Але митці як можуть наближають перемогу. І прагнуть дарувати свято і місцевим мешканцям, і гостям нашого міста, і вимушеним переселенцям, і військовим, які приїздять у тимчасові відпустки, чи проходять реабілітацію на Тернопільщині.

Гарна музика, мелодійний спів це завжди позитивні емоції. – каже Ярослав Петрович,- Хоча вони майже не звучали у  перші три місяці після початку війни в обласній філармонії, де тоді плели маскувальні сітки ,  фасували харчі, одяг. Ми усі  волонтерили. З часом збагнули, що можна збирати гроші на ЗСУ і танцюючи та співаючи, що, власне, наші артисти  добре вміють робити. І взялися за концертування в Тернополі, в області і не тільки.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська