У Тернопільській області на ЗНО зареєструвалося понад 10 тисяч абітурієнтів

Зовнішнє незалежне оцінювання точно відбудеться цьогоріч, втім, його терміни досі не визначили.

У червні чи у серпні – залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні. Про це повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН.

Про особливості проведення цьогорічного ЗНО на Тернопільщині розповів заступник директора з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк в ефірі програми «Тема дня» на Українському радіо Тернопіль https://bit.ly/2Scn6We

«У ситуації з карантином найбільше не пощастило одинадцятикласникам і першокласникам. Оскільки деякі першокласники ще не вивчили всіх букв, не навчилися читати. А в одинадцятикласників — зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться. Хоча наразі конкретних дат ми не знаємо. Ми завершуємо формувати пункти тестування. Кожен учасник буде сидіти за однією партою. Буде збільшена кількість пунктів тестування. Вони будуть сформовані і в районних центрах, щоб школярам не було далеко добиратися», – пояснив відповідальний за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

Він також запевнив, що пробне тестування точно відбудеться, адже абітурієнти за нього заплатили кошти.

«Дати пробного ЗНО будуть визначені Українським центром оцінювання якості освіти і на кожну персональну сторінку учасника пробного тестування будуть розміщені про це матеріали, а також будуть надіслані запрошення кожному зареєстрованому абітурієнту» – зазначив Юрій Шайнюк в радіоефірі на Суспільному в Тернополі.

Загалом у Тернопільській області цьогоріч на ЗНО зареєструвалися понад 10 тисяч абітурієнтів.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська