У Тернопільській області відновлюють відомі туристичні маршрути

На Тернопільщині взялися відновлювати відомі туристичні маршрути краю. Зокрема, ще у 2020 році за сприяння представників ДСНС, а також туристичного активу у селі Русилів, на однойменних водоспадах було розпочато реконструкцію спуску, яка переросла у побудову нового підходу до найвищого водоспаду.

І ось у 2021 році настав момент завершити розпочате будівництво і виконати поставлені завдання. Група з представників управління туризму ТОДА та спеціалістів спеціального рятувального відділення ДСНС на початку квітня повністю завершила відновлення нового спуску із поручнями на об’єкті Русилівські водоспади, а також передбачливо встановила попереджувальні знаки «Увага небезпека» на підході до об’єкта.

Окрім певних робіт, групою учасників, було проведено аналіз ще декількох об’єктів Дністровський каньйон. Зокрема було обстежено каскад водоспадів поблизу База відпочинку Над Стрипою, а також проведено виїзд до р. Дністер, де розташовані місця відпочинку для учасників сплавів. Детальний огляд було проведено таких стоянок поблизу с.Берем’яни, де повінь 2020 року заподіяла шкоди усім облаштованим місцям.

З початком травня, як і завжди, розпочнеться літній туристичний сезон і тисячі туристів поїдуть у свої улюблені місця для відпочинку. Надіємось, що виконана робота, а також перспективні плани зі знакування та маркування декількох пішохідних туристичних маршрутів, будуть добрим додатком до вже наявної інфраструктури з активного туризму.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська