У Тернопільській ОДА провели засідання міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів

Перший заступник голови ОДА Ігор Дем’янчук  взяв участь у засіданні міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Одним з ключових питань стало вживання правоохоронними та іншими державними органами влади області спільних координованих заходів, спрямованих на попередження та реагування на факти, пов’язані із порушенням прав законних власників та силовим захопленням підприємств.

– Хочу нагадати про чинну постанову Кабінету Міністрів України ,,Про утворення Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств від 21 лютого 2007 р. № 257». Також хочу виокремити головну мету засідання міжвідомчої комісії, а саме – захист прав інвесторів, протидії на території області незаконному поглинанню та захопленню підприємств, – зазначив Ігор Дем’янчук.

Він закликав членів комісії до співпраці та обговорення проблемних питань.

Також начальник Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області Олександр  Богомол доповів, що в  Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області розслідуються справи за фактами вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним захопленням майна та корпоративних прав підприємств (рейдерство), в тому числі й в аграрному секторі.

– Керівникам правоохоронних та інших державних органів влади області необхідно забезпечити взаємодію із представниками установ і відомств у регіоні у разі будь-яких незаконних дій стосовно захоплення майна, а також координацію дій із представниками установ і відомств у регіоні під час документування вчинених правопорушень у сфері рейдерських захоплень підприємств та подальшого притягнення винних осіб до відповідальності, – додав Ігор Дем’янчук.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська