Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Тернопільській ОВА обговорили співпрацю з Хорватією

Заступник начальника Тернопільської ОВА зустрівся з Почесним консулом Республіки Хорватія на заході України та делегацією Республіки Хорватія.
При знайомстві Віктор Устенко презентував гостям Тернопільську область як тиловий регіон, в якому активно допомагають людям та бізнесу з територій, де ведуться воєнні дії. Робота ОВА у воєнний час спрямована на розвиток та підтримку, насамперед, соціальної, економічної та медичної сфери життя.
Обговорили актуальні питання післявоєнної відбудови нашої країни, інтеграції в ЄС та більш тісної співпраці з європейськими країнами. Зокрема, з Хорватією, містом Шибеник. Хорватія неодноразово допомагала Україні у складні воєнні часи, як і український народ не стояв осторонь під час того, як хорвати виборювали свою незалежність.
Результатом зустрічі стали домовленості про подальшу співпрацю, зокрема, з Агенцією регіонального розвитку Тернопільської області.

Джерело | Тернопільська ОВА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська