У Тернополі будують новий підземний перехід

У Тернополі з`явиться новий підземний перехід на вулиці Морозенка. Для цього вже  виділили земельну ділянку. 

У міській раді прийняли рішення передати ділянку площею в 0,0095 Га у постійне користування відділу технічного нагляду міської ради. Вона розташована на вулиці Морозенка.

Відділу технагляду доручили скласти проект землеустрою для будівництва підземного переходу. Проєкт на затвердження мають подати в шестимісячний термін.

Як повідомила речниця міськради Мар’яна Зварич, ділянка, де мають облаштувати підземний перехід, розташована неподалік ТРЦ «Подоляни».

Журналісти «20 хвилин» звернулися до міської ради за уточненнями з інформаційним запитом. Журналісти запитали точну локацію, де мають облаштувати перехід, а також чи буде він інклюзивним і пообіцяли розповісти деталі згодом.

новий підземний перехід у Тернополі
Фото: “20 хвилин”.

Мітки: ,

Джерело | TeNews

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська