У Тернополі хочуть запровадити єдиний електронний квиток

Тернопільське управління транспорту розглядає пропозицію запровадження єдиного електронного квитка в автобусах і тролейбусах міста.

Причиною такого рішення є скарги тернополян на довгі очікування на тролейбус чи маршрутку, незручні пересадки, подвійна оплата.

 «На 12-ку дуже довго треба екати, на 16-ку теж. Бо я на Карпенка вулиці. Часом треба чекати 10 хв, часом 5 хв, часом приходиш і вже є», – каже тернополянка Марія Антонівна.

 «Пересідаю на другу маршрутку і наново треба платити. Як інакше, задурно ніхто не повезе», – розповідає тернополянка Ірина.

 «Є проблеми з дрбиранням на роботу дуже складно з Дружби до Злуки, зранку за годину ти мусиш вийти з дому, бо довго немає маршрутки, особливо 27, і 19 йде переповнений, особливо на Дружбі, біля економічного в 8.10 не зайдеш в маршрутку», – додає тернополянка Оксана. 

 «Особливо після 8-ї години вечора, і раніше тролейбуси ходили піводинадцятої, зараз в 8 годині вже нема тролейбусів. Після 8 вечора доводиться довго чекати – до години часу», – каже тернополянин Олександр. 

Ситуація погіршилась 1 вересня , коли учні та студенти приступили до навчання, а карантинні обмеження продовжують діяти у громадському транспорті.

«Тому управління транспорту зараз працює над тим, щоб зробити якусь уніфіковану модель єдиного квитка оплативши за який можна буде скористатись різним громадським транспортом, враховуючи пересадки без додаткової оплати», – прокоментував міський голова Тернополя Сергій Надал 

Наразі фахівці управління транспорту та зв’язку працюють над тим, аби розробити модель єдиного квитка у громадському транспорті Тернополя. З його допомогою можна буде користуватись різним транспортом – маршрутками та тролейбусами, не оплачуючи додатково за проїзд.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська