У Тернополі літні люди їздили на конях

Відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) побували на занятті з верхової їзди та іпотерапії.

Іпотерапія – всесвітньо визнаний метод реабілітації після різноманітних захворювань, а також досягнення стійкої ремісії та соціальної адаптації.

Люди «поважного віку» з задоволенням покаталися на конях і навчилися впевнено почувати себе в сідлі. Екскурсія відбувалася на території сучасного кінно-спортивного комплексу «Стара Підкова».

Також на території клубу люди “золотого” віку проводили час в мальовничому фруктовому саду, відпочивали в альтанках, на гойдалках та гамаках.

Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) запрошує жителів Тернополя за адресою: Лисенка, 8. Тел. (0352) 22-02-62 або 0675305940

Як повідомляла “обласТь”, ПЕНСІОНЕРИ БЕЗКОШТОВНО ПООБІДАЛИ В ОДНОМУ З РЕСТОРАНІВ ТЕРНОПОЛЯ


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська