У Тернополі на «Циганці» провели пляжне самбо

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з пляжного самбо серед юнаків та дівчат 2005-2012 років народження 26 серпня 2020 року відбувся на спортивному майданчику відпочинковї зони міського пляжу «Циганка». Спортсмени з Тернополя та Теребовлі провели спекотні сутички, змагаючись за перемогу. Долучились до турніру також борці з міста Лева. Загалом, учасниками змагань стало близько 70 юних спортсменів.

«Пляжне самбо в новинку борцям, і їм дуже сподобалось. Можливість позмагатись в умовах карантину додало настрою та азарту, а правила та організація змагань дозволили уникнути навіть найменших травм», – повідомив тренер тернополян Віталій Гнатишин.

Змагання провели відокремлений підрозділ обласної федерації самбо та управління фізичної культури та спорту ТОДА.

Організатори висловлюють вдячність тренерам тернопільських спортсменів Леону Уруському та Володимиру Пархолюку, Віталію Гнатишину та Галині Генсюровській-Серпович за чудово підготовлених чемпіонів та призерів чемпіонату.


Джерело | Управління фізичної культури та спорту ТОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська