У Тернополі на Слівенській завершується капітальний ремонт прибудинкової території

Завдяки сприятливим погодним умовам у Тернополі тривають капітальні ремонти прибудинкових територій. Зокрема, у дворі, що на вул. Слівенська, 7, ремонтні роботи перебувають на стадії завершення.

«Під час розробки проєктної документації ми намагалися врахувати усі побажання мешканців цього будинку. Одним з прохань тернополян було – влаштувати у дворі додаткові місця для паркування транспортних засобів, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Тож наразі на прибудинковій території уже відремонтовано проїжджу та пішохідну частини, влаштовано тактильну плитку з пониженими бордюрами, вкладено вимощення навколо будинку, а незабаром працівники підрядної організації розпочнуть влаштовувати тут майданчик для паркування автомобілів. Працівники ЖЕКу, в свою чергу, відремонтують дашки над входами у під’їзди, тож зовсім скоро прибудинкова територія буде повністю оновлена».

Заплановано, що при сприятливих погодних умовах, капітальний ремонт двору завершиться впродовж тижня.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська