У Тернополі перевірятимуть чинність COVID-сертифікатів

Сьогодні, у Тернополі відбулася нарада щодо можливості перевірок чинності COVID-сертифікатів осіб, які вакцинувались.

Про ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 та перевірки COVID-сертифікатів про щеплення йшлося під час сьогоднішньої, 12 жовтня, селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, під керівництвом головного державного санітарного лікаря, голови Держпродспоживслужби України, голови Нацполіції України.

Йшлося не лише про епідситуацію з захворюваністю на COVID-19 у регіонах, а й можливості та дії щодо перевірок чинності COVID-сертифікатів осіб, які вакцинувались.

Наголошено на необхідності роз’яснювальної роботи щодо всіх заходів, зокрема обмежень, які запроваджуватимуться, а також подальшої популяризації вакцинації серед громадян.

Доручено провести моніторингові обстеження щодо дотримання карантинних вимог у закладах освіти, торгово-розважальних центрах, магазинах, маршрутних таксі, в автотранспорті міжобласного сполучення.

Участь в нараді взяла в.о. генерального директора ДУ “Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України” Юлія Кравчук.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська