У Тернополі підприємці передали звернення до президента з вимогою дозволити роботу з 1 травня

28 квітня у Тернополі відбувся автопробіг приватних підприємців за відновлення роботи малого та середнього бізнесу. Участь в автопробігу взяли близько 200 приватних підприємців Тернополя.

“Ми просили для супроводження автопробігу одну машину поліції. Насправді було 15 екіпажів які слідкували, щоб оштрафувати машини приватних підприємців, – заявила Ярослава Процик, приватний підприємець з Тернополя”.

Далі приватні підприємці передали своє звернення представнику ТОДА.

“Ми вимагаємо, щоб нам дозволили працювати з першого травня, – відзначила Ольга Шахін, одна із організаторів акції. – Ми також просимо щоб ми не сплачували податки за той час, що ми були на карантину, також ми хочемо відкласти касові апарати, бо бізнес ще довго буде відходити від цього карантину. Ми звертаємося, щоб нам дали кредити під низькі відсотки, ми просимо, щоб ми не платили комунальні послуги за цей час, що ми не працювали”.

“Ми хочемо, щоб нас почули, щоб зрозуміли нашу позицію, щоб дослухалися до наших вимог, пропозицій та побажань, – наголосив Василь Ласій, керівник ТзОВ “Українське морозиво”. – І хочемо найголовніше, щоб дали змогу пррацювати, заробляти гроші та сплачувати податки”.


Джерело | Тернополяни

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська