У Тернополі поклали квіти на могилу Героя Небесної Сотні – Тараса Слободяна


Споконвічне бажання жити в незалежній і суверенній державі, бути в європейській родині народів. Це головні ознаки Дня Гідності та Свободи, який відзначають сьогодні, 21 листопада.

З нагоди пам‘ятної дати — початку двох революцій, що змінили хід історії — 2004-го та 2013-го років — заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко поклав квіти на могилу Героя Небесної Сотні – Тараса Слободяна.

— Це особливий день для кожного українця, для кожного справжнього патріота, адже саме сьогодні ми найгостріше відчуваємо силу єдності та безмежну гордість, за те, що наша країна багата на людей з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь. Низький уклін всім захисникам нашої державності, які назавжди залишаться у пам‘яті народу та будуть взірцем для дітей!, — підкреслив Віктор Устенко.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська