Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Тернополі поліцейські провели профілактику вуличної злочинності та дотримання комендантської години

Упродовж вихідних поліцейські проводили відпрацювання в обласному центрі з метою профілактики вуличної злочинності, контролю за дотриманням комендантської години та належного забезпечення публічного порядку.

На маршрутах патрулювання працювали піші та автопатрулі. Під час відпрацювання поліцейські виявили 11 адмінправопорушень. Серед зафіксованих фактів: поява осіб у нетверезому стані у громадському місці, керування автомобілями напідпитку, здійснення пасажирських перевезень у комендантську годину без перепусток, робота закладів громадського харчування у заборонений час та незаконне зберігання наркотичних речовин.

Усіх порушників притягнуто до відповідальності. Поліцейські також провели профілактичні бесіди з власниками та працівниками закладів, щоб ті надалі не ігнорували вимоги законодавства під час дії воєнного стану.

Превентивні рейди на території міста та області триватимуть й надалі. Поліцейські нагадують громадянам про важливість дотримання обмежень комендантської години.


Мітки: , ,

Джерело | Тернопільська липа

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська