Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Тернополі презентують книгу “Ти не впізнаєш мене”

26 травня у Тернополі відбудеться презентацію нової книжки Поліни Кулакової “Ти не впізнаєш мене”. Захід відбудеться о 15:00 за адресою: м.Тернопіль, вул.Валова, 5-9. Вхід вільний. 

Поліна Кулакова — авторка популярних трилерів зі Львова. Гостросюжетний роман «Корсо», вперше опублікований у 2017 році, став одним із найпопулярніших у доробку письменниці. Відважний пес корсо дуже полюбився читачам і авторці, відтак він повертається в новому романі Поліни Кулакової «Ти не впізнаєш мене».


Анотація:
Після серії моторошних убивств минуло шість років. Здавалося б, що життя Єви нарешті владналося: тепер у неї є сім’я, друзі й новий затишний дім. Але чи всі її рани загоїлися? Чи трагічне минуле справді забуте, а темрява, яку колись посіяв у ній Садівник, не пустила коренів?
Після років спокою тихі дні міста потривожені загадковим зникненням студентки. Поліція вважає, що та втекла, але після чотирьох місяців даремних пошуків усе рвучко перевертається з ніг на голову. Доки Максим розбиратиметься з власним життям і шукатиме відповіді на свої запитання, Володі доведеться з’ясувати, що ж насправді сталося зі зниклою дівчиною, і поборотися за життя тих, кого він так сильно любить.


Мітки:

Джерело | Провсе

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська