У Тернополі пройде інформаційна кампанія щодо детінізації ринку праці у транспортній галузі та кур’єрській діяльності

29 жовтня у Тернополі відбулася нарада з питань організації та проведення інформаційної і роз’яснювальної кампанії з детінізації ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.

У нараді взяли участь представники Управління Держпраці у Тернопільській області, управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради, ГУ Пенсійного фонду в Тернопільській області, ГУ ДПС у Тернопільській області, ГУ Національної поліції в Тернопільській області та Тернопільського обласного центру зайнятості.

Під час наради учасники обговорили спільні заходи, спрямовані на координацію дій інспекторів праці та представників органів влади у проведенні превентивних заходів.

до слова, інформаційна кампанія з детінізації ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин триватиме у Тернополі до 15 листопада та охопить сферу транспорту і кур’єрську діяльність.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська