У Тернополі привітали та нагородили працівників Управління поліції охорони у Тернопільській області

29 жовтня міський голова Сергій Надал привітав особовий склад Управління поліції охорони в Тернопільській області з нагоди 68-ої річниці від дня створення служби та нагородив кращих працівників подяками, відзнаками і цінними подарунками.

«Від себе особисто та громади Тернополя вітаю поліцейських, котрі щоденно борються зі злочинністю, безпосередньо несуть службу на постах, готові до дій в будь-яких екстремальних ситуаціях, працівників нарядів реагування та фізичної безпеки, охорони об’єктів і публічної безпеки, воєнізовану охорону, працівників центру технічної охорони, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал. – Дякую усім, хто пов’язаний зі службою охорони, за те, що ви з честю виконуєте поставлені перед Вами завдання та з гідністю і високою відповідальністю несете свою нелегку професійну ношу»

З нагоди свята начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол вручив працівникам служби охорони ключі від чотирьох службових автомобілів.

До слова, Департамент поліції охорони та управління і відділи поліції охорони в областях, як територіальні органи Національної поліції, були створені 7 листопада 2015 року відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» та Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 р.№ 834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ». Підрозділ у Тернопільській області пройшов кілька етапів становлення, змінював назву, проте завдання залишалися незмінними – охорона об’єктів різних форм власності.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська