У Тернополі розкажуть про реформування інтернатних закладів

30-31 липня 2020 року з ініціативи Проєкту Міністерства соціальної політики України «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області» і Тернопільської обласної адміністрації, та за сприяння Національної спілки журналістів України  відбудеться прес-тур в Тернопільську область на тему «Чи можливе життя без інтернатів?»

Програмою передбачається проведення прес-конференції за участі керівництва Тернопільської обласної адміністрації, ключових експертів Проєкту, відповідальних осіб за деінстутиалізацію на Тернопільщині.

Учасники прес-туру матимуть змогу побувати в школах-інтернатах, які впроваджують, затверджені Тернопільською обласною радою, плани трансформації, поспілкуватися з дирекцією, представниками педколективів цих закладів, відвідати громади, які повернули своїх дітей із інтернатів в свої чи прийомні сім’ї, сім’ї патронатних вихователів, поспілкуватися з випускниками інтернатів.

Представники ЗМІ також зможуть отримати всі необхідні консультації експертів щодо підготовки матеріалів за підсумками прес-туру.

Для участі в прес-турі  запрошуються журналісти (штатні, позаштатні, фрілансери) всіх видів ЗМІ (інтернет-видання, радіо, газети, телебачення) та блогери,  кому цікаві для висвітлення дані питання.

Охочим взяти участь в прес-турі необхідно акредитуватися не пізніше, ніж до 24.07.2020 року.

Адреса для акредитаціїhttps://bit.ly/3eMrdjY

Контакти для додаткової інформації: 067 458 0231 (Тетяна), cherep.perohanych@gmail.com

Довідково: Проєкт «Реформування закладів інституційного догляду дітей у Тернопільській області» впроваджується у рамках програми Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримкиМіжнародного банку реконструкції та розвитку консорціумомОxfordPolicyManagement (Великобританія), МБО «Партнерство «Кожній дитині», Українським фондом «Благополуччя дітей», СОС Кіндердорф Інтернешнл (Австрія).


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська