У Тернополі спіймали велозлодія

Про крадіжку велосипеда працівникам Тернопільського відділу поліції повідомила місцева жителька. Жінка заявила, що з під’їзду її будинку невідомі викрали двоколісник. Транспорт зберігався пристебнутим захисним тросом на сходовій клітці. Збитки заявниця оцінила в 3 тисячі гривень.
У ході проведених слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили, що до злочину причетниймешканець обласного центру. 34-річного зловмисника оперативники розшукали. Як з’ясувалося, протиправне він скоює не вперше, однак продовжив «полювати» на двоколісники в багатоповерхівках.
Обходив різні будинки, шукав, в який під’їзд не облаштований відеоспостереженням і туди можна легко потрапити. Так і помітив на сходах  багатоквартирного будинку велосипед, а вже вночі  задумав його привласнити. Захисний трос злодій легко перерізав та вкрав транспорт.  Його швидко продав за вигідною ціною. Крадій збагатився за рахунок чужого товару, однак відповідальності не уник.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження, – повідомили в відділі комунікації поліції

Тернопільської області.
Поліцейські вкотре нагадують: ніколи не залишайте свій велосипед на сходових клітках чи сушарнях без нагляду, навіть, якщо ви замикаєте його на хороший велозамок. Надійно – ваш коридор у квартирі, або ж гараж із добротним замком.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська