У Тернополі стартує ІІ теоретико – практичний освітній курс «Академія політичної альтернативи»

Уже завтра, 18 вересня, в Тернополі стартує ІІ теоретико – практичний освітній курс «Академія політичної альтернативи», метою якого є  об’єднання соціально – активної молоді і готовність її впроваджувати позитивні зміни в громадсько–політичному житті України.

18 вересня навчання пройде у приміщенні сесійної зали Тернопільської міської ради. Початок о 17:00 год.

ІІ теоретико – практичний курс триватиме до 16 жовтня 2020 року. В програмі занять передбачено п’ять занять з практичними семінарами від топ-спікерів Тернопілля. Вікова категорія учасників курсу від 16 до 35 р.

Зареєструватися на курс можна за посиланням, кількість місць обмежена.

Запрошуємо до навчання активну, цілеспрямовану, амбітну молодь міста, а також усіх тих, кому не байдуже теперішнє і майбутнє нашої держави. У пріоритеті сфера державного управління, дипломатія, громадська діяльність, охорона здоров’я, спорт, культура та правосуддя.

Зазначимо, І курс навчання «Академія політичної альтернативи» розпочався у Тернополі в 2018 році. Першими гостями стали міський голова Тернополя Сергій Надал та кандидат у Президенти України на виборах 2019 року Руслан Кошулинський.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська