У Тернополі відеоспостереженням вже охоплено 120 прибудинкових територій

Близько 120-ти прибудинкових територій у Тернополі обладнані системою відеоспостереження

Встановлювати камери цілодобового відеоспостереження в дворах багатоповерхівок розпочали з метою підвищення рівня правопорядку та безпеки.

Відеокамери підключені до єдиної централізованої системи відеоспостереження. Доступ до нього та до відео з камер мають як правоохоронні органи, так і самі мешканці будинків.

«Реагуючи на звернення тернополян, представники Благодійного фонду «Порядок, Відповідальність, Справедливість» у вересні цього року розпочали реалізовувати у місті програму «Безпечний двір». Щиро дякую їм за таку ініціативу, адже усі ці камери придбані та встановлені без використання бюджетних коштів, – відзначив міський голова Сергій Надал.

У мерії кажуть, що відеокамери встановлені саме у тих місцях, де вони найбільш необхідні, і всі ці локації погоджені з мешканцями будинків.

Поблизу камер розміщені попереджувальні таблиці: «Двір перебуває під цілодобовим відеонаглядом».

У міській раді впевнені, що ця програма допоможе зробити наші двори ще безпечнішими.

Мешканці багатоповерхівок, котрі бажають, щоб у їхньому дворі встановили цілодобовий відеонагляд, можуть звертатися з письмовим зверненням до новообраних депутатів на їхньому округу, або із заявою у відділ звернень Тернопільської міської ради (вул. Листопадова, 6).


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська