У Тернополі триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо офіційного оформлення трудових відносин

У Тернополі триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія з детінізації ринку праці та неприпустимості допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин у сферах транспорту та кур’єрській діяльності.

Долучилися до проведення превентивних заходів й інспектори праці управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради.

Так, 6 листопада інспектори праці інформували посадових осіб та водіїв чотирьох підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення в м. Тернополі, про необхідність дотримання вимог законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин, оплати праці найманих працівників, забезпечення їх прав на здорові та безпечні умови праці, а також про відповідальність за використання незадекларованої праці та порушення законодавчих вимог щодо оплати праці найманих працівників.

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо офіційного оформлення трудових відносин триватиме у Тернополі до 15 листопада.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська