У Тернополі триває перереєстрація квартирної черги

До 31 грудня у Тернополі проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку.

У пресслужбі мерії повідомили, що для поновлення облікових  даних, особам, які перебувають на обліку, необхідно  подати в відділ квартирного обліку та нерухомості міської ради (вул. Листопадова,6, кабінет 24) наступні документи:

  1. Довідка з місця проживання про склад сім’ї та  реєстрацію (форма№3);
  1. Довідка з місця роботи про працевлаштування (для працевлаштованих), довідка з підприємства, на обслуговуванні якого перебуває будинок про те, що громадянин не працює (для не працевлаштованих), на всіх повнолітніх членів сім’ї;
  2. Довідки про наявність чи відсутність зареєстрованого права приватної власності на будинок (квартиру) по місту Тернополю на всіх членів сім’ї, включаючи неповнолітніх дітей, з ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» (інформація станом на 29.12.2012 року), для осіб, які не поновляли облікові дані до 01.01.2013р.».

Прийом громадян у відділі квартирного обліку та нерухомості здійснюється виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами.

Допуск відвідувачів дозволяється лише у засобах індивідуального захисту та після проведення температурного скринінгу.

Для отримання консультацій звертайтеся за номерами телефонів: (067)4473107, (067) 4473128.

Графік роботи та прийому громадян: Понеділок – четвер: 8:00–17:15 год., п’ятниця: 8:00-16:00 год. Обідня перерва: 13:00–14:00 год.

 

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська