У Тернополі тривають роботи із заміни каналізаційного колектора на вулиці Подільській

У Тернополі на вулиці Подільській проводять заміну каналізаційного колектора. Роботи розпочали з 9 травня. Станом на сьогодні обсяг виконаних робіт становить 40% від запланованого. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Як зазначає мер міста Сергій Надал, на сьогодні виконання комплексу робіт йде за планом. Реконструкція об’єкту проводиться в рамках Проєкту розвитку міської інфраструктури-2 за кошти Світового банку, який, попри воєнний стан, не припинив фінансування проєкту.

«Тривають активні роботи з реконструкції каналізаційного колектора. Оскільки тут виконуються земляні роботи, є рішення про часткове перекриття руху. Наразі тут проїжджає як легковий, так й вантажний транспорт. Однак в межах просування у напрямку вулиці Микулинецької, дорога стає вужчою і доведеться повністю перекрити рух на цій вулиці», – пояснює міський голова Сергій Надал.

Так, в ході першого етапу робіт на об’єкті уже змонтовано склопластикові труби каналізаційного колектора на вул. Садовій та виконано прокладання труби для нової каналізаційної мережі через вул. Микулинецьку. Одночасно виконувалися роботи з санації напірно-самовливного колектора на перетині вулиць Гайова-Подільська.

З 9 травня на об’єкті розпочалися роботи з прокладання каналізаційного колектора DN800 на вул. Подільській.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська