Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Тернополі відбулось спецпогашення марки на честь брата Бандери

У приміщенні історико-меморіального музею політичних в’язнів в Тернополі, погасили поштову марку, присвячену молодшому брату голови проводу ОУН.

 

Василь Бандера був учасником національно-визвольних змагань 1930-1940 років. За активну громадську позицію чоловіка заарештували в грудні 1941 року й згодом відправили в концтабір Аушвіц в Крімці (Польща), де його закатували нацисти. Його тіло спалили у крематорії. Де саме знаходиться могила Василя Бандери – невідомо.

Щодо марки, то її виготовили за проектом «Власна марка» до 109-річчя від дня народження Василя Бандери.

Захід розпочався із хвилини мовчання. Після цього представники влади спільно з начальницею відділу поштових послуг тернопільської дирекції «Укрпошти» Ніною Герасименко погасили марку спеціальним поштовим штемпелем та поставили свої підписи на конвертах.

До слова, ця марка продовжує цикл марок про родину Степана Бандери. Як повідомляв сайт «Тернополяни» раніше, Тернопільська обласна рада проголосила 2024 рік на Тернопільщині Роком родини Степана Бандери.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська