У Тернополі відбулося відкриття обласного цифрового форуму «Тернопільська область – лідер цифровізації освітнього процесу в Україні»

У Тернополі відбулося відкриття обласного цифрового форуму на тему «Тернопільська область – лідер цифровізації освітнього процесу в Україні».
Проєкт «Дія.Цифрова освіта» — це національний проєкт, який спрямований на підвищення рівня цифрової грамотності населення та забезпечує доступом до сучасних цифрових навичок та знань, необхідних у сучасному суспільстві та на ринку праці.
Захід покликаний допомогти громадянам адаптуватися до сучасних цифрових викликів, підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці та забезпечити загальну цифрову інклюзію, адже з початку повномасштабного вторгнення в Україні зросла частка соціально вразливих груп населення.
До учасників форуму звернувся заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.
«Сьогодні ми зібралися, щоб поговорити про перспективи модернізації сучасної системи освіти цифровими технологіями, новими методиками, які покликані спростити та прискорити отримання необхідних знань та інформації. Цифровізація в освіті – це про оперативність в опрацюванні інформації, про рейтинговість у боротьбі за надання найкращих освітніх послуг та конкуренцію серед здобувачів освіти. Бажаю учасникам форуму плідної праці, надихнутися успішними кейсами від спікерів, дізнатися багато нового та цікавого», – сказав Віктор Устенко.
На території області відкрито перші в Україні Центри цифрової безбар’єрності в Лановецькій та Хоростківській громадах. Також, у Тернопільській області минулого року відкрили перший в Україні імерсивний мультифункціональний хаб на базі є Західноукраїнського національного університету.

Мітки: , ,

Джерело | Тернопільська ОВА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська