Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Тернополі відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА

Протягом трьох днів місто Тернопіль ставало епіцентром одного з головних спортивних заходів року в Україні. На Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА змагалися 750 учасників із 20 міст країни, що стало рекордною кількістю спортсменів за всю історію федерації.

Центр єдиноборств України

За словами голови Тернопільського обласного осередку Федерації України зі змішаних єдиноборств ММА Ігоря Гуди, вперше цей престижний чемпіонат проходив під їхнім керівництвом. “Протягом трьох напружених днів у Тернополі відбулося більше 1200 поєдинків між бійцями різних вікових категорій – від дітей до дорослих”, – розповів організатор.

Зіркове протистояння

Високий рівень конкуренції забезпечили численні призери й чемпіони світових та європейських першостей. Кожному учаснику довелося провести від 6 до 7 запеклих боїв, щоб вибороти омріяне звання чемпіона України і шанс представляти країну на міжнародній арені.

Організація на високому рівні

Організатори заходу високо оцінили рівень його проведення. “Безумовно, ми пишаємося тим, що змогли забезпечити належні умови для проведення цієї важливої спортивної події всеукраїнського масштабу”, – наголосив Ігор Гуда.

Подяки організаторів

Ігор Гуда також висловив вдячність міському голові Тернополя Сергію Надалу за підтримку чемпіонату, а також Збройним Силам України та їхнім Героям, які боронять кордони і дають можливість проводити заходи, що формують характер і міць української молоді.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська