У Тернополі відбувся допрем’єрний показ фільму про відому зв’язкову УПА

В державному архіві Тернопільської області відбувся попередній показ фільму  із циклу “Жива УПА” про зв’язкову головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича – Галину Дідик.

«Фільм режисерки Марії Яремчук з “Сектору правди” створений нещодавно. У стрічці використані були посилання на документи із фондів державного архіву Тернопільської області», – каже співробітник архіву, військовий журналіст та історик Ігор Кроочак.

Продюсер фільму Володимир Ханас подякував колективу держархіву області за плідну співпрацю і передав на державне зберігання рукопис сценарію кінострічки.

Директор держархіву області Федір Полянський висловив вдячність знімальній групі та акторці Юлії Сушко, яка створювала образ Галини Дідик на екрані, за чудову роботу і висловив сподівання про подальшу співпрацю між архівом, і “Тернопільською кінокомісією”, у такій потрібній справі як увіковічнення історичної правди про УПА в документально-ігровому кіно.


Джерело | Ігор Крочак

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська