У Тернополі відбувся «Парад вертепів». ФОТО

У Тернополі відбувся «Парад вертепів», співорганізатором якого є управління Тернопільської єпархії ПЦУ.

Місцем проведення заходу став концерт-хол ТРЦ «Подоляни».

«У зв’язку з пандемією та карантинними обмеженнями дійство було не таким масштабним, як у попередні роки – до участі у «Параді вертепів-2021» зголосилися 10 колективів», – розповіли у єпархії.

Як повідомив представник єпархії у журі конкурсу протоієрей Олег Гах, абсолютно всі учасники вертепного дійства були гідні нагород і подарунків.

Що ж до призових місць, то найвищим балом журі оцінило виступ вертепу Будинку культури та парафії Святої Трійці смт Микулинці.

«Це була впевнена перемога, унікальне вертепне дійство лемківською мовою, прекрасні костюми» – зазначив отець Олег.

Друге місце розділили два колективи: вертеп дитячого зразкового художнього аматорського фольклорно-обрядового ансамблю «Ходаки» (село Малий Ходачків) і «Чернелівські забави» із села Чернелів-Руський Байковецької ОТГ.

Володар третьої премії – вертеп «Зоря засіяла» села Застінки Великогаївецької ОТГ.

Представники цього ж колективу – Володимир Малюшевський та Валентина Кузик стали переможцями в номінації «Найкращий актор».

Ще одна номінація – найкращий костюм. Перемогу в ній здобув аматорський колектив «Намисто» із Товстолуга Великогаївської ОТГ.

Приз глядацьких симпатій отримав колектив реабілітаційного центру при тернопільському «Карітасі».


Джерело | Тернопільська єпархія ПЦУ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська