У Тернополі відійшов у вічність відомий викладач

Днями відійшов у вічність колишній завідувач кафедри іноземних мов, доцент Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Мирослав Миколайович Закалюжний.

«Він був і залишається у наших серцях світлою людиною, прикладом невтомної працелюбності, мудрості, щирості та доброти», – йдеться у некролозі на сайті вишу.

Ректорат, профком, працівники, студенти і колеги глибоко сумують з приводу цієї втрати та висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Мирослава Миколайовича.

Мирослав Закалюжний народився 10 грудня 1940 року в селі Черепин Пустомитівського району Львівської області.

Закінчив факультет іноземних мов Львівського університету. Працював у Тернопільському медичному інституті (нині ТНМУ): викладачем, старшим викладачем, доцентом, завідувачем кафедри іноземних мов (1995 – 2000), професором (2000 – 2020) цієї ж кафедри.

Автор і співавтор 24 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі «Посібника з анатомічної і клінічної термінології», підручника для студентів медичних навчальних закладів «Латинська мова».

Помер 24 вересня 2020 року.

Поховали відомого тернопільського викладача 25 вересня у його рідному селі на Львівщині.

 

 

о.р.


Джерело | ТНМУ ім.І.Я.Горбачевського

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська