У Тернополі відкрили інклюзивний дитячий майданчик

У Тернополі, на території благодійного фонду «Карітас», відкрили інклюзивний дитячий майданчик «Подаруй світло»..

«Зручний, багатофункціональний, укритий гумовим, травмобезпечним покриттям, із ігровим комплексом, обладнаним гойдалками, на яких можуть розважатись діти з інвалідністю, він, упевнені, стане улюбленим місцем дозвілля, для тернополян різного віку», – кажуть в Тернопілсьько-Зборівській архиєпархії УГКЦ.

Молитву та чин освячення здійснив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк.

Директор БФ «Карітас Тернопіль» о. Андрій Марчук подякував організатору та керівнику проєкту Сергію Кічулі та лідерському волонтерському руху за довіру та співпрацю, а також усім благодійникам, які долучилися до проекту.

Отець Андрій наголосив: «Відкриття інклюзивного майданчику з врахуванням особливостей як фізичного, так і психологічного розвитку дітей з інвалідністю, дасть їм можливість розширити коло свого спілкування з іншими дітьми й дорослими. Дякуємо всім, хто долучився та підтримав цю благодійну ініціативу, подарувавши дітям з інвалідністю справжнє світло радості й натхнення».

Збір коштів на спорудження майданчика тривав вісім місяців. Загальний бюджет проєкту – мільйон гривень. До його реалізації доєднались усі небайдужі: одні – коштами, другі – матеріалами, треті – працею.


Джерело | Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська