У Тернополі відзначили 110 річницю з Дня народження Ярослава Стецька

З нагоди 110-ої річниці з Дня народження українського політичного та військового діяча Ярослава Стецька у Тернополі відбулися урочистості.

Покласти квіти до пам’ятника провідника національно-визвольного руху прийшли представники громадськості, політичні діячі та небайдужі жителі міста.

Участь у заході також взяв заступник голови ОДА Віктор Устенко. Як зазначив Віктор Устенко, Ярослав Стецько завжди був незламним і безкомпромісним. Він залишив слід у кількох епохах державотворення України. Ідеї та переконання Ярослава Стецька продовжують боронити військові на передових. Тому, ми повинні пам’ятати, та не забувати наших Героїв.

Крім того, під час урочистостей, хор національно-патріотичної пісні «Заграва», до складу якого належать учасники національно-визвольної боротьби, колишні політичні в’язні та репресовані, виконали для усіх присутніх патріотичні пісні.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська