У Тернополі внутрішньо переміщених осіб запрошують на тренінг «Стійкість під час війни»

У Тернополі 8-9 серпня пройде дводенний тренінг «Стійкість під час війни». Метою заходу є підтримка внутрішньо переміщених осіб віком від 30 років і старше. Тривалість тренінгу – 8 годин (з 10:00 год по 18:00 год). Про це повідомяють на сайті Тернопільської міської ради.

Тренінг розроблений програмою «Єднання заради дії» та спрямований для громадян, які бажають покращити свій особистий стан та відновити ресурси.

– На дводенному тренінгу учасники зможуть отримати навички та знання, які допоможуть легше пережити травматичний досвід, навчитись розуміти і регулювати особистий емоційний стан, опанувати психологічну самодопомогу і заспокоєння, покращити розуміння своїх потреб та можливість планувати майбутнє й відновлювати свій ресурсний стан, – зазначають в міській раді.

Після проходження тренінгу учасники також зможуть створити власні групи самопідтримки та застосовувати набуті знання на практиці, підтримуючи одне одного. Для участі у тренінгу необхідно заповнити форму за посиланням.

Про місце і час проведення тренінгів  зареєстрованим учасникам буде повідомлено додатково на вказану ними електронну адресу.

 


Мітки: ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська