У Тернополі вшанували пам’ять відомого волонтера, військовика, фотокореспондента Віктора Гурняка

У Тернополі вшанували шості роковини загибелі відомого волонтера, військовика, фотокореспондента Віктора Гурняка.

Його друзі та близькі взяли участь у поминальній Літургії, яку відправили сьогодні вранці в Архикатедральному соборі УГКЦ м.Тернопіль.

Також поминальні заходи відбуваються нині й у м.Львів на Личаківському цвинтарі, де знайшов свій останній земний спочинок Віктор Гурняк та у Гарнізонному храмі св.ап. Петра і Павла.

Віктор Гурняк – український фотокореспондент, боєць 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар», пластун. Народився 8 червня 1987 року в с. Городниця Гусятинського району.

Працював у газеті «20 хвилин» (Тернопіль), редагував пластовий часопис «Цвіт України». У 2004-2005 роках був прес-секретарем партії «ПОРА» в Тернопільській області. Співпрацював з інформаційними агентствами УНІАН та Reuters, з інтернет-виданням «Insider». Готував репортажі із зимового Євромайдану, залишив серію світлин із життя «Айдару».

Як волонтер, збирав кошти і закуповував необхідні речі, допомагав із транспортуванням і самостійно доправляв вантажі, забезпечуючи необхідним спорядженням бійців «Айдару» та інших батальйонів у зоні АТО. У липні Віктор став співзасновником військово-патріотичної організації «Український легіон». У вересні 2014 пішов служити добровольцем до батальйону «Айдар».

Загинув о 10:10 ранку 19 жовтня 2014 від мінометного снаряду, коли під обстрілом вивозив поранених у районі 32-го блокпосту поблизу селища Сміле Слов’яносербського району Луганської області.

Похований на Личаківському кладовищі у Львові.

 

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська