У Тернополі «Європейська Солідарність» і «Конгрес Українських Націоналістів» підписали меморандум про співпрацю

Тернопільська обласна організація «Конгресу Українських Націоналістів» заявила про свою підтримку Тернопільського обласного осередку партії «Європейська Солідарність». 2 вересня відбулося підписання меморандуму про консолідацію зусиль, а також спільну участь у місцевих виборах, що відбудуться в жовтні цього року.

“Ми бачимо наскільки в державі назріває загроза реваншизму, проросійських політичних сил. Тому виникає необхідність у консолідації національно-демократичних сил, – зазначає голова Тернопільської обласної організації «Конгресу Українських Націоналістів Володимир Ткач. – З політичною партією “Європейська Солідарність” ми активно співпрацюємо й дійшли порозуміння, що все-таки потрібно об’єднувати наші політичні організації і йти до місцевих органів влади єдиним потоком, консолідувати українство, щоб не допустити реваншу антиукраїнських сил”.

Про те, що “Європейська Солідарність” є майданчиком, котрий об’єнує проукраїнські сили в нашій країні, наголосив Степан Барна, керівник Тернопільської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”. За його словами, “Європейська Солідарність” сьогодні є лідером електоральних симпатій, підтримки серед людей.

“Я вітаю крок Конгресу Українських Націоналістів про об’єднання цих зусиль. Перед нами стоїть багато викликів і ці виклики стосуються збереження територіальної цілісності нашої держави, захисту української мови, збереження української церкви, бо сьогодні відбувається в нашій країні реванш”, – зауважив Степан Барна.


Джерело | ЄС

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська