Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Тернополі засудили “народженого в СРСР”, який провадив антиукраїнську пропагандистську діяльність у мережі Інтернет.

Тернополянин, який поширював відео на підтримку дій рф і стверджував про належність до УРСР, засуджений до 3 років позбавлення волі. Про це повідомили в Управлінні СБ України в Тернопільській області.

Прокурор довів у суді, що тернополянин через створений ним фейсбучний акаунт «Влад Федоришин», у березні 2022 року розповсюджував у мережі Інтернет матеріали про виправдовування нападу рф на Україну, глорифікацію осіб, які здійснювали збройну агресію.

Чоловіка визнано винним та засуджено до 3 років позбавлення волі.

Хоч у судовому засіданні обвинувачений не визнав своєї вини, він також заперечував, що є громадянином України, бо за його словами не набував статусу громадянина України, не приймав громадянства, народився в УРСР або СРСР.

Дослідивши усі докази, врахувавши ступінь тяжкості вчинених кримінальних правопорушень, суд призначив винній особі покарання за інкримінованою статтею КК України – 3 років позбавлення волі.

Вирок ще не вступив у законну силу.


Мітки: , ,

Джерело | Управління СБ України в Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська