У Тернополі затримали 27-річного молодика, який ошукував довірливих жінок

У Тернополі затримали 27-річного молодика, який ошукував близько десяти жінок на 90 тис. гривень.

«Усі жертви – жінки віком від 18 до 28 років. На сьогодні правоохоронці встановили особи близько семи потерпілих. Сума збитків – дев’яносто тисяч гривень», – повідомили у пресслужбі поліції області.

Чоловік знайомився з дівчатами в інтернеті, спілкувався та входив у довіру. Після цього просив допомогти вивести готівку, виграну через букмекерську контору. Жінки погоджувалися і неодноразово поповнювали віртуальний гаманець з прийому ставок. Суми були різні – від трьохсот гривень до кількох тисяч.

Одна з перших жертв шахрая звернулася до поліції на початку року. Вона розповіла про те, як потрапила на гачок віртуального знайомого.

У ході проведення слідчо-розшукових заходів працівники відділу кримінальної поліції  Тернопільського відділу поліції спільно з оперативниками управління карного розшуку встановили особу зловмисника. Це – житель Зборова, 1993 року народження. Слідчі уже скерували до суду два кримінальних провадження. Щодо інших – триває слідство згідно статті 190 частина 3 ККУ.

У скоєному чоловік зізнався. Він переконує і правоохоронців, і своїх жертв, що поверне усі кошти до копійки. Саме з цією метою влаштувався уже на роботу.

Правоохоронці припускають, що жертв зборівчанина може бути набагато більше. Тому просять усіх, хто потерпів від схожого виду шахрайства, звертатися до поліції за номерами: 0969858463, 0985509903 або на лінію “102″.

 

о.р.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська