У Заліщицькому районі загибель на воді

21 березня  в селі Іване-Золоте Заліщицького району вийшов з хати, та з того часу не виходив на зв’язок місцевий громадянин 1961 року народження. 

За зверненням працівників ГУ НП в області для відпрацювання версії щодо можливого зникнення (утоплення) цього громадянина в річці Дністер в межах села Іване-Золоте резервним караулом 15 ДПРЧ Управління за допомогою плавзасобу обстежено 4 км дна та акваторії річки Дністер на ділянці річки від села Іване-Золоте в напрямку до місті Заліщики, а також прибережну смугу річки Дністер, протяжністю 3 км. Станом на 18:50  пошукові заходи було завершено та результату не дали.

О 23:30 поблизу села Виноградне Заліщицького району, що 40 км. від місця пошукових робіт, за 5 метрів від берега в р. Дністер тіло громадянина виявили рибалки, – повідомляють на сайті ДСНС україни в Тернопільській області.

23 березня о 01:00  року загиблого витягнуто на берег працівнии поліції та доправлили для проведення СМЕ в МОРГ Борщівської ЦРКЛ.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська