У замку на Тернопільщині курсанти військового коледжу отримали дипломи

На території замку у Збаражі відбувся випуск курсантів Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Понад 70 юнаків та дівчат отримали дипломи про закінчення коледжу.

Розпочалися урочистості з видовищних козацьких стрільб з гармат, величавий лицар запросив присутніх до самого замку.

На великому екранові транслювали привітання з нагоди випуску курсантів генерал-лейтенанта Збройних сил України, Начальника Генерального штабу Збройних Сил України – Сергія Корнійчука.

Начальник коледжу, полковник Вадим Ластовицький під час виступу зазначив: “Я хочу подякувати вам всім курсантам, їхнім батькам за наполегливість у навчанні, за те, що у непрості часи свідомо прийняли рішення навчатися в одному з найкращих коледжів нашої держави. Це вкотре доводить ваш патріотизм і вашу активну громадянську позицію. Сьогодні бути захисником означає бути не лише гідним громадянином, який на власному прикладі демонструє свою любов та відданість Батьківщини, але й успішним спеціалістом у своїх професіях, старанним в навчанні, роботі чи службі”.

По завершенні вітальної частини, всі мали змогу подивитись виступи учасників художньої самодіяльності навчального закладу, показовий виступ диверсійно-розвідувальної групи, лицарські бої Клубу історичної реконструкції «Збаразький Гарнізон”, – повідомив у фейсбуці прессофіцер 44 артбригади Юрій Кульпа.

Як повідомляла “обласТь”, АРТИЛЕРИСТИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ПРОВЕЛИ ЧЕМПІОНАТ ІЗ АРМРЕСЛІНГУ


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська