Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Збаражі провели в останню путь воїна Михайла Старошевського, який загинув, отримавши смертельні поранення Донецькій області

26-річний юнак, який встиг попрацювати у країнах Європи, повернувся у 2019-му, щоб вступити на контрактну службу у 24-у окрему механізовану бригаду імені Короля Данила.

“Успішно оволодів необхідними навичками, мріяв стати справжнім офіцером. Розпочав службу у піхотних військах, обороняв Попасну, що на Луганщині. Під час боїв мав поранення, але після реабілітації повернувся у стрій”.

За героїзм і мужність нагороджений медалями «Операція об’єднаних сил. За звитягу та вірність», «Захиснику Вітчизни», нагрудним знаком «Хрест хоробрих».

Ставши командиром відділення першого взводу протитанкових ракетних комплексів брав участь в обороні Лисичанська, Соледару, Торецька, у визволенні Херсона, стояв на обороні Бахмута, за що нагороджений медаллю «За оборону  Бахмута».

«Пастер» – це був його позивний.

Немає у світі слів втіхи для згорьованої матері і батька, старших двох братів і сестри, усієї родини…

Вічна пам’ять і слава Герою!

Низький уклін за захист рідної землі!

з


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська