У жителя Тернопільщини вилучили бойовий пістолет

У підозрюваного в крадіжці 34-річного жителя Скали-Подільської поліцейські вилучили бойовий пістолет та набої до нього

«Обшук проводився за місцем проживання у рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом крадіжки. Проте про свою причетність до незаконного зберігання зброї заявила матір чоловіка, пояснивши, що вже давно придбала пістолет у невідомої особи і зберігала для самозахисту», – повідомили в пресслужбі поліції області.

Поліцейські перевіряють правдивість цих показів.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська