У знаменитому курортному місті Тернопільщини облаштують Тінистий пляж

Проєкт “Створення мотиваційної відпочинкової зони “На хвилях Дністра” в районі Тінистого пляжу міста Заліщики” отримає фінансовий ґрант від Британської ради.
“Дорогі друзі, рада повідомити вам, що мій проєкт переміг та отримає кошти від Британської Ради на суму 35 тис грн.”, – повідомила в соціальній мережі Фейсбук п.Алла Квач.
Жінка каже, що давно уявляла собі  благоустрій Тінистого пляжу.

“І от на захисті проєкту я щиро переконала журі та довела, що цей ґрант потрібен саме нам і нашому місту”, – розповіла пані Алла.

Заліщики – адміністративний, економічний і культурний центр півдня Тернопільської області. З липня 2020 року входить до Чортківського району. Розташоване на лівому березі Дністра.
До 1939 року місто було центром виноробства. Щороку тут проводили традиційне свято, «Винобрання» («Вінобранє»), на яке приїжджали з усієї тодішньої Польщі. До того ж, Заліщики славилися як кліматичний курорт із чудовими пляжами на Дністрі.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська