Учасників Шкільного громадського бюджету запрошують взяти участь у онлайн MeetUP

29 вересня о 14:00 годині для учнів тернопільських шкіл, які беруть участь у Шкільному громадському бюджеті, проведуть тренінг за методикою Ради Європи CivicLab на Zoom платформі.

Протягом півтори години школярі та школярки дізнаються про головні секрети проведення успішної промоційної кампанії свого проєкту Шкільного громадського бюджету та:

  1. презентують власні проєкти Шкільного громадського бюджету;
  2. дізнаються про секретну покрокову інструкцію залучення голосів підтримки;
  3. отримають персональні рекомендації щодо просування проєкту від експертів Ради Європи;
  4. отримають відеозапис та презентацію свого проєкту, які стануть у нагоді під час агітації та збору голосів.

Для участі в воркшопі необхідно попередньо зареєструватися на docs.google.com і згодом отримати посилання на вхід у конференцію.

Нагадаємо, що на реалізацію проєктів-переможців у Тернополі буде виділено 1 747 955 грн. Участь в конкурсі зголосилися взяти 23 школи, кожна з яких на свої проєкти отримає по 75 998 грн.

Триватиме прийом заявок на Шкільний громадський бюджет з 1 по 30 вересня 2020 року. Проєкти можуть подати учні 7-11 класів.

Із Положенням про Шкільний громадський бюджет можна ознайомитись за посиланням: https://ternopilcity.gov.ua/app4/pologennya-pro-shkilniy-gromadskiy-byudget.doc


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська