Учні з Тернопільщини створили сайт про власний край (фото)

Учні однієї зі шкіл Тернопільщини взяли участь у конкурсі та розробили сайт про Борщівський край. 

Учні Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 під керівництвом Лесі Загдай, учителя інформатики і математики взяли участь у Всеукраїнському конкурсі творення сайтів «Літературна візитка краю»!, який започаткували Національна спілка письменників у партнерстві з Малою академією наук України.
Варто відзначити, що на цьому етапі Всеукраїнського конкурсу зі 135-ти учасників наша команда увійшла у 25 кращих!

Журі конкурсу оцінювали створений сайт у розрізі критеріїв: дизайн, зручність, навігація, коректність меню та культуру подачі матеріалу. Особливу увагу приділили елементам дослідництва розробників (творчого пошуку, оригінальності матеріалів, опису творчих та трудових досягнень).

Учасники конкурсу, представники Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у своєму проекті описали бібліографію та пісенний обрій поетеси нашого краю, української літераторки, перекладачки, громадсько-політичного діяча, члена Національної Спілки письменників України та почесного громадянина міста Борщева Ганни Костів-Гуски.
Великий внесок для створення сайту зроблено і самою Ганною Михайлівною, яка приклала чимало зусиль для популяризації поетичного слова та прославлення Борщівського краю.

До збору інформації також долучилася і Надія Валігродська, вчитель української мови та літератури Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яка з особливою увагою підійшла до вивчення творчого шляху поетеси та підготувала наукову працю про творчість Ганни Костів-Гуски.

У цьому проєкті також відзначено й різноманітні відгуки критиків щодо творчості нашої місцевої поетеси, яка відома далеко за межами Тернопільської області.

Уся творча група здійснила глибоке дослідження, впорядкувала зібрані матеріали і створила чудовий сайт, з яким усі охочі можуть ознайомитись за посиланням https://okulicnikovandrej.wixsite.com/annakostivhuskabor,


Мітки: , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська